Apie mus

UAB “Minus trys” – plataus profilio uždara akcinė bendrovė vykdanti savo veiklą visoje Lietuvoje ir už jos ribų. UAB “Minus trys” dirba ne mažesnę, kaip 20 metų laiptų gaminimo patirtį turintys laiptų meistrai.

Mūsų įmonės laiptų gamybos cechas įkurtas Gargžduose, o produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Mūsų gamintais laiptais, palangėmis, stalviršiais džiaugiasi klientai ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse.

Šiuo metu projektuojame ir gaminame įvairaus tipo medinius laiptus: sraigtinius, pusiau suktus, maršinius ir kt. konstrukcijų laiptus, įvairias palanges, stalviršius, kt. medines konstrukcijas.

Jums pageidavus medžiu apdirbsime geležinių konstrukcijų ir monolitinius laiptus. Įmonės meistrai suprojektuos ir pagamins Jums nestandartinius laiptus pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius.

Viskas ką Jūs turite padaryti – susisiekti su mumis, drauge rasime optimalų sprendimą tam, kad mūsų įmonėje pagaminti laiptai tarnautų Jūsų namuose ilgai ir patikimai.

UAB “MINUS TRYS” – KOKYBĖ, SAVALAIKIŠKUMAS, PRIIMTINA KAINA.

Kontaktai

Kitos paslaugos

Mes remiame